راهنمای عيب يابی درایو CD و DVD

در این راه با حمایت شما، همواره به دنبال پیشرفت خواهیم بود. امروزه دیسک های نوری جای خود را به فلش درایو ها و راه های انتقالی دیگر مانند ابر و بلوتوث داده‌اند. در ماشین ها نیز با CarPlay و دیگر امکانات نیاز به دیسک نوری کمتر شده است. DDR3 در سال 2007 معرفی شد و در حالی که امروزه هنوز در برخی سیستم های قدیمی استفاده می شود ، اما DDR4 به استاندارد تبدیل شده است. DDR4 با ولتاژی حتی پایین تر از DDR3 ، فقط با 1.2 ولت کار می کند.

  • دی وی دی رایتر اکسترنال یکی از قطعاتی است که کیفیت آن کاملا می‌تواند روی تجربه کاربری آن تاثیر داشته باشد.
  • ابزار کارآمد همچنین می توانید برای تبدیل دی وی دی مورد استفاده قرار گیرد و کپی کردن داده ها به دیسک سخت.
  • با توجه به ابعاد و وزن پایینی که دارد می‌توانید آن را در هر جایی با خود به‌همراه داشته باشید.
  • همچنین می توانید کپی دیسک های غیر تجاری و کمک به شما برای ویرایش فیلم ها یا تصاویر قبل از سوختن.
شرکت از سال 1999 شده وجود دارد و آنها مربوط به پروژه های سوزان ترین چاشنی. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به رایت دی وی دی، دی وی دی کپی و انتقال سوابق در تلفن همراه خود را به دی وی دی. همچنین می توانید کپی دیسک های غیر تجاری و کمک به شما برای ویرایش فیلم ها یا تصاویر قبل از سوختن. به هر دلیلی ممکن است که دی وی دی درایو شما آسیب ببیند و نتواند کار کند. تعمیر دی وی دی درایور می‌تواند یکی از راه حل های ممکن برای این مشکل شما باشد.

راهنمای جامع خرید بهترین لپ تاپ اقتصادی (اداری – دانشجویی و دانش ‌آموزی)

عملاً ،  DDR3 8 گیگابایتی اند، اگرچه برخی از کارت های 16 گیگا بایتی نیز در دسترس هستند. برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی ، هر نسل آن دارای بریدگی در پین ها و در مکان های مختلف است. این بدان معنا است که شما نمی توانید به طور تصادفی ماژول های RAM خود را با هم مخلوط کرده یا به مادربرد خود آسیب برسانید ، حتی اگر اشتباهی خریداری کرده باشید. RAM اصلی DDR برای اولین بار در سال 2000 به طور کلی در دسترس قرار گرفت و مانند SDR  ، اکنون منسوخ شده است. تقریباً تمام رم هایی که اکنون در دسترس خواهید دید ، نسلی از DDR است. اگرچه دو فرم RAM از یک فناوری یکسان استفاده می کنند و عملکرد آن ها دقیقاً به همان شیوه کار می کند ، شما نمی توانید آنها را مخلوط کنید.

انتقال حافظه گوشی به رم

مرحله کپی دی وی دی ساده است و آن را به شما بدهد فرصت ماندن از بدون هیچ زحمتی. ابزار کارآمد همچنین می توانید برای تبدیل دی وی دی مورد استفاده قرار گیرد و کپی کردن داده ها به دیسک سخت. در هر صورت اگر مشکلات همچنان پابرجا است، مجبور خواهید بود که لنز دستگاه را تعویض کنید. باید بدانید که لنز ها معمولا ارزش تعمیر ندارند و بهترین مسیر برای بازگشت سلامتی دستگاه در این شرایط، تعویض لنز است. نرم افزار CDRoller نرم افزاری عالی جهت تست ، عیب یابی و بازیابی اطلاعات از روی CD میباشد.

با فشار دادن زبانه ها در داخل یا خارج قاب ، درپوش اسلات درایو ۵.۲۵ اینچی را بردارید. در حالی که حافظه رم DDR2 دارای سرعت انتقال داده از 400 تا 1066 مگابایت در ثانیه است ، DDR3 این سرعت را به 800-2،133 مگابایت بر ثانیه می رساند. تولید انواع رم مورد استفاده با رایانه ارتباط تنگاتنگی با توسعه پردازنده ها و مادربردها دارد. از آنجا که کمپانی هایی مانند اینتل با فناوری جدید CPU عرضه می شوند ، به چیپست های مادربرد جدید نیاز دارند.

پردازنده amd ryzen 3 3300x نماد یک سی پی یو اقتصادی ارزنده