چسب کش آریانا

ویژگی های دستگاه چسب دستی

خیاطی با دست یکی از ساده ترین ابزارها برای کار است. با استفاده از این ابزار می توانید به راحتی محصول و تجهیزات خود را در کمترین زمان بسته بندی کنید. این دستگاه از پلاستیک ساخته شده است که بسیار مقاوم و وزن بسیار کمی دارد. این ابزار دارای دسته ای است که می توانید به راحتی از آن برای انجام فرآیند بسته بندی استفاده کنید. برای این کار کافی است با دستگاه در دست بچرخید و اجرا کنید. این ابزارها دارای تیغه هایی هستند که برای برش چسب استفاده می شود. یکی از ویژگی های مهم این ابزار جلوگیری از هدر رفتن چسب است. برای مشاهده چسب ها میتوانید به سایت آریانا پکینگ مراجعه کنید.

 

انواع چسب

همانطور که در بالا ذکر شد، این دستگاه در طرح ها و رنگ های مختلف و در دسته بندی های مختلفی عرضه می شود. هر دو از پلاستیک ساخته شده اند و بسیار سبک هستند.

 

نوع بدون ویرایش

چسب های هندزفری در دو نوع فلزی و پلاستیکی موجود هستند. این دستگاه برای طیف وسیعی از کاربردهای چسب کش مناسب است که به عنوان ضبط صوت نیز شناخته می شود. این دستگاه برای روبان های 5 سانتی متری با حیاط های بسیار بلند ایده آل است.

برای یادگیری نحوه عملکرد چسب، بخش چند رسانه ای را بررسی کنید.

 

دستگاه چسب کشچسب دستی 7 سانتی متری جهت بسته بندی با چسب کش های 7 سانتی متری. این دستگاه برای سهولت کار با چسب استفاده می شود تا بتوانید به راحتی چسب با مقاومت بالا بزنید. این دستگاه چسب دارای غلتک صاف، چسب با کاربرد آسان و تیغه های استیل و کاتر است که چسب را به راحتی برش می دهد.

برای مشاهده نحوه کار نصب به بخش چندرسانه ای مراجعه کنید.

 

چسب کش چسب Eneo la 5cm

چسب دستی با تیغه استیل و مقاومت بالا 5 سانتی متری با کیفیت بالا و استفاده آسان است.

در هر کارتن 40 عدد وجود دارد.

چسب قوی 5 سانتی متر با تیغه تیز

چسب پاور تیغه شارپ 5 سانتی متری یک ابزار سیار با کیفیت بالا با قابلیت استفاده از چسب کش چسب 180 کریستالی در بسته های 40 تایی موجود می باشد.

برای آشنایی با نحوه عملکرد چسب، به بخش چند رسانه ای مراجعه کنید.

زدن چسب

از این ابزار برای چسباندن بسته های بزرگ و کوچک در مغازه ها یا جاهای دیگر استفاده می کنند. از دستگاه چسب دستی برای مصارف خانگی مانند بسته بندی کوچک یا بسته بندی برای جابجایی اثاثیه نیز استفاده می شود. این دستگاه سرعت چسباندن وسایل را در مغازه ها و جاهای دیگر افزایش می دهد.

 

اگر از چسب استفاده نکنیم چطور؟

چسب کش های چسب مزایای زیادی دارند، استفاده از آنها سرعت بسته بندی را افزایش می دهد، در صورت عدم استفاده از این ابزار نمی توانید سرعت محصولات و جعبه ها را افزایش دهید. استفاده از این ابزار کار شما را آسان تر می کند.

استفاده از این ابزار همچنین جعبه شما را ایمن نگه می دارد و در هزینه شما صرفه جویی می کند. با این دستگاه به راحتی می توانید تمام گاری ها را به عقب و جلو بچسبانید. این دستگاه بسیار مقرون به صرفه است.

 

مزایای چسب

یکی از مزایای استفاده از این ابزار افزایش امنیت بسته است که تضمین می کند بسته به سلامت به مقصد برسد.

از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه افزایش سرعت بسته بندی می باشد که یکی از اصلی ترین ویژگی های استفاده از این دستگاه در کارگاه های صنعتی بزرگ و کوچک و صرفه جویی در زمان می باشد.

سهولت استفاده از دیگر ویژگی های این ابزار است که استفاده از آن را آسان می کند. استفاده از این ابزار نیاز به مهارت خاصی ندارد و برای استفاده از آن نیازی به پرسنل واجد شرایط نیست.

یکی دیگر از مزایای این ابزار صرفه جویی در هزینه های مرتبط با بسته بندی است. با استفاده از این دستگاه نیازی به پرداخت هزینه برای چسب زدن نیست و به راحتی می توانید بسته ها را با یک نفر چسب بزنید.

از دیگر ویژگی های این دستگاه اتصال قسمت زیرین و کارت و بسته بندی آن می باشد.

 

نتیجه

رسانه بسته بندی با مقوا یک ماده چسبنده است که برای آب بندی اقلام استفاده می شود. برای خرید انواع این تجهیزات می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت آریانا پکینگ ثبت کنید.