Buro Happold تیم طراحی آکوستیک را تقویت می کند

Reder با پیوستن به تیم مشاوره مهندسی متشکل از بیش از 40 متخصص آکوستیک در سراسر جهان، در مورد روش‌هایی برای ایجاد سطح مناسب عملکرد صوتی در طیف گسترده‌ای از ساختمان‌ها و فضاهای داخلی – از روزمره تا خارق‌العاده، مشورت خواهد کرد.

Reder که در تمام جنبه های مشاوره آکوستیک از انتقال صدا و حریم خصوصی گرفته تا طنین و نویز سیستم مکانیکی دخالت دارد، دانش تخصصی طراحی سالن های اجرا و استودیوهای ضبط را نیز به ارمغان می آورد – جایی که آکوستیک نقش اصلی را ایفا می کند.

“رویکردهای طراحی هوشمندانه شامل تیم های آکوستیک است که از اولین جلسه برنامه ریزی پروژه درگیر هستند. این برای کمک به جلوگیری از تنظیمات پایین دستی و ادغام اصول محکم برای نتایج صوتی جامع و مثبت که واقعاً پایداری و سلامتی را افزایش می‌دهد بسیار مهم است.منبع

تجربه مرتبط ردر تا حدی از پیشینه او به عنوان یک گیتاریست جاز و عمدتاً از کار او با معماران و مؤسسات برجسته جهان ناشی می شود.

پروژه های اخیر او شامل مرکز ریاست جمهوری اوباما، موزه هنرهای مدرن در شهر نیویورک، سالن نشنال جئوگرافیک، تئاتر رقص آمریکایی آلوین آیلی، مدرسه جهانی اونوز در شنزن، برج سنترال پارک، مرکز فناوری Comcast و مرکز پرواز TWA بوده است. هتل در فرودگاه JFK، و همچنین چندین فروشگاه اپل.

به گفته ردر، طراحی آکوستیک یک عنصر اصلی برای پایداری، سلامتی و طراحی فراگیر در معماری است که به بهترین وجه با مشارکت اولیه و مداوم مورد توجه قرار می گیرد.

شرکت طراحی آکوستیک Buro Happold از انتصاب فرانک ردر به عنوان سرپرست رشته خود در ایالات متحده خبر داد.

او گفت: “مردم در مورد آکوستیک باهوش تر می شوند – آنها انتظار بهتری دارند و تیم های پروژه به آرزوهای بالاتر مشتریان و مخاطبان خود پاسخ می دهند.”

تحریریه مجله معماری و ساختمان آموس