Decocer هندسه های کاشی جدیدی را عرضه می کند

علاوه بر این، Decocer حجم سه بعدی را در شش ضلعی ها گنجانده است – قطعاتی که می توانند با قطعات مسطح ترکیب شوند و امکان تعامل بافتی برای طراحی نقاشی های دیواری پر از زندگی و حرکت را فراهم می کند.

یکی از سخنگویان توضیح داد: علیرغم پیچیدگی هندسی آنها، آنها کاملاً با هم تطابق دارند و امکان ترکیبات بی نهایت، ظریف و متفاوت را فراهم می کنند.

با جلوه‌های سه‌بعدی، دکوراتورهای داخلی می‌توانند انواع الگوهای دیوار را ایجاد کنند و هزاران امکان خلاقانه و سفارشی‌سازی را فراهم کنند.

امروزه استفاده از شش ضلعی در طراحی داخلی یک ترند است. شرکت سرامیک دارای چندین مجموعه، پرداخت و اندازه است.

علاوه بر طیف معمولی اشکال رایج، مانند مربع یا مستطیل، Decocer هندسه های غیرمعمول پیچیده تری از جمله شش ضلعی، پرها، ذوزنقه ها، لوزی ها و پیکت ها را راه اندازی کرده است.

غیرمعمول ترین کاشی ها در Decocer به شکل پرهای پرندگان دریایی هستند. اگرچه این قطعات پیچیده‌تر هستند، اما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در کنار هم قرار بگیرند تا بتوان الگوها و طرح‌های پیوسته ایجاد کرد. در مورد پیکت ها هم همینطور است.

این شرکت اسپانیایی در طراحی و ساخت کاشی های سفارشی و انحصاری اندازه کوچک برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان در سراسر جهان تخصص دارد.

این شرکت در 20 کشور جهان در سطح بین المللی حضور دارد و حدود 75 درصد از فروش آن به بازارهای بین المللی انجام می شود. بازارهای اصلی آن آمریکا، بریتانیا، ایتالیا، بلژیک، کانادا، استرالیا و اسپانیا هستند.منبع