DIY SOS از The Big Build BBC Children in Need Special پشتیبانی می کند

کسانی که علاقه مند به داوطلب شدن به عنوان یک تجارت حرفه ای یا اهدای محصول به این ساخت خیریه هستند، باید قبل از Trades Day به ایمیل: [email protected] ایمیل بزنند تا قرار ملاقاتی برای ملاقات با تیم ترتیب دهند.

DIY SOS Children in Need 2023 نیک نولز و ارتشی از داوطلبان را خواهند دید که ساختمان جدید خیریه را – از ابتدا – تنها در 10 روز می‌سازند.

در ماه سپتامبر، DIY SOS بار دیگر با رادیو 2 همکاری خواهد کرد تا برنامه امسال را برای کودکان بی‌بی‌سی در نیاز به ساختمان بزرگ ارائه کند. در چه خواهد شد 10هفتم ساخت بی‌بی‌سی Children in Need، DIY SOS یک مرکز مشاوره و درمان کودکان سفارشی برای Treetops Hospice در ریزلی، دربی‌شایر خواهد ساخت.

DIY SOS روز تجارت را در Treetops Hospice در Risley، Derbyshire در روز سه شنبه 15 اوت برگزار می کند.

نیک نولز، مجری برنامه DIY SOS بی‌بی‌سی وان گفت: «ما یک ساختمان عظیم دیگر در دربی‌شایر پیش رو داریم که فضایی حیاتی را برای کودکان و خانواده‌هایشان که سخت‌ترین دوران را پشت سر می‌گذارند، فراهم می‌کند. اگر حرفه ای دارید، مهارتی دارید، می توانید زمانی را برای پیوند اختصاص دهید یا می توانید در زمینه مواد به ما کمک کنید، سپس با ما تماس بگیرید. این یک انفجار خواهد بود.»

این اپیزود در ماه نوامبر در هفته بی‌بی‌سی Children in Need Appeal پخش خواهد شد.منبع

ساخت از دوشنبه 11 آغاز خواهد شدهفتم سپتامبر – پنجشنبه 21خیابان سپتامبر 2023.

ساخت‌های خیریه DIY SOS بسیار جاه‌طلبانه هستند و به سخاوت داوطلبان تجاری و کمک‌های مالی شرکت‌ها متکی هستند و بنابراین برای افراد تجاری جذاب است، از جمله؛ برق‌کاران، لوله‌کش‌ها، نجاران، گچ‌کارها و دکوراتورها برای ارائه پشتیبانی از تحول در سپتامبر.

این تیم اتاق های سفارشی برای مشاوره و درمان رایگان و یک منطقه چند منظوره خواهد ساخت.

این ساختمان ویژه، که به کودکان و خانواده‌های آسیب‌دیده در سراسر دربی‌شایر کمک می‌کند، Treetops Hospice را قادر می‌سازد تا در یک ساختمان هدفمند، متناسب با نیازهای کودکانی که به آن دسترسی دارند، پشتیبانی ارائه دهد.