Linea هتل سوفیتل بارسلون را روشن می کند

یک نسخه دیواری از Archiline_W با پرتو بیضوی نصب شده است، که جلوه‌ای ایجاد می‌کند که محیط شهری را نیز برجسته می‌کند، همراه با چراغ‌های نواری LED Silicone_F که حسی پویا به محیط خارجی می‌بخشد.

طراحی نورپردازی Linea Lighting Group مستلزم نصب تعدادی راه حل داخلی و خارجی بود که همگی دارای فشردگی، تطبیق پذیری استفاده و عملکرد عالی بودند.

در قسمت ورودی، سقف پلت فرم با نقاط کوچک Periskop، نصب شده در سقف برای روشنایی کف زیر، و نوارهای ال ای دی لاستیکی دو بعدی برای ترسیم شکل خود سکو مورد تاکید قرار گرفته است.

در نهایت، برای افزودن روشنایی به باغ، نورافکن‌های جهت‌دار Shaker در داخل گلدان‌ها و گلدان‌ها قرار داده شد، در حالی که دیوار سبز رنگ در کنار استخر پشت بام دارای نوار فرورفته Xenia AF Pro با LED فوق‌العاده گرم و منبع نور با درجه IP68 است.

نمای بیرونی هتل دارای یک باغ عمودی است که بیش از 15 متر ارتفاع دارد – هدف از طرح نورپردازی این بود که منطقه را با استفاده از لامپ های کاملاً یکپارچه به نمایش بگذارد.

در اتاق خواب ها، اولویت برای راه حل های تزئینی بود که جزئیات شیک را برجسته می کرد. نوار ال ای دی Silicone_F که در سقف ها و داخل برخی از وسایل مبلمان استفاده می شود، با چراغ های فرورفته جهت دار Quantum_R ترکیب شده است.منبع

نورپردازی داخلی نیز با دقت طراحی شده بود تا معماری و حال و هوای هتل را به نمایش بگذارد. فضاهای عمومی با ترکیبی از نوار LED Silicone_F و نور پایین سلولی با پرتو وال واشر روشن می شوند.

در راهروها، نورهای پایین جهت دار Optus-EX طراحی جمع و جور و حجم کم را ارائه می دهند، همراه با نورافکن همه کاره فرورفته Cob، موجود در چندین نسخه، و نوار ال ای دی ریبون Hi-Flux تک انتشار.

استخر منظره روی پشت بام دارای نوارهای ال ای دی محافظ سه بعدی لاستیکی است که در لبه های آن نصب شده است که روشی محتاطانه و ظریف برای تأکید بر شکل آن است. Elegance همچنین الهام بخش طراحان شد تا نوار LED Silicone_C را برای روشن کردن مراحل دسترسی به استخر انتخاب کنند.

تحریریه مجله معماری و ساختمان آموس