Portakabin امکانات آموزشی را برای برنتفورد FC ارائه می دهد

این ساختمان توسط کارشناس ساختمان مدولار Portakabin با مشارکت Ardent Sports and Fuse Architects و پس از یک مناقصه رقابتی تکمیل شد.

ما چشم اندازی از ساختمانی داشتیم که بازیکنان و کارکنان ما را قادر می ساخت تا از نزدیک با هم کار کنند. ما می‌خواستیم سطح آنچه را که می‌توانیم ارائه کنیم را بالا ببریم و در عین حال جو و با هم بودن را حفظ کنیم که سال‌هاست وجود داشته و به ما در صعود به لیگ کمک کرده است.»منبع تراس سقف سفارشی با یک رزین ضد لغزش تخصصی تکمیل شد که برای تکثیر چوب ریخته شده است تا حامیان مالی شرکت ها و مهمانان بتوانند جلسات آموزشی را از بهترین دیدگاه ممکن تجربه کنند.

مرکز عملکرد رابرت روآن – که احتمالاً تا پنج سال آینده فعال خواهد بود، باشگاه را قادر می سازد تا به توسعه برنامه های خود برای یک مرکز عملکرد دائمی جدید ادامه دهد.

آنجلا لوئیس، مدیر استخدام Portakabin، اظهار داشت: «همه کسانی که در این پروژه مشارکت داشتند، با آرزوهای طراحی ارتباط زیادی داشتند. ماهیت سفارشی معمار و چشم انداز باشگاه به ما این امکان را می دهد که واقعاً خود را از نقطه نظر تحویل گسترش دهیم.

مرکز آموزشی جدید باشگاه فوتبال برنتفورد که به نام مدیر فنی سابق رابرت روآن نامگذاری شده است، رسما افتتاح شد.

تونی بلانچارد، مدیر منطقه ای پورتاکابین، گفت: «سرعتی که ما در این کار انجام دادیم به این معنی بود که اگر پلک می زدید، یک نقطه عطف را از دست می دادید. شروع در سایت در ماه مه و تحویل در نوامبر برای افتتاحیه رسمی در دسامبر در پروژه ای به این اندازه و مقیاس بی سابقه است. چنین ساختمان هایی در طول زندگی یک بار اتفاق می افتد. صراحت، صادقانه و همکاری که ما توانستیم با آردنت و باشگاه انجام دهیم به معنای موفقیت آن بود.”

جزئیات طراحی از طریق پرداخت های با مشخصات بالا و آخرین تجهیزات هنری نصب شده به طرح و جریان ساختمان منتقل شد. هر حرکتی که در ساختمان انجام می‌شود، هدف نهایی باشگاه برای تعالی را تقلید می‌کند. یک تقارن تخصصی در نحوه خروج بازیکنان از رختکن و خارج شدن به زمین تمرین وجود دارد، بنابراین حرکت آنها مانند زمانی است که برای بازی در استادیوم Gtech Community می روند.

فیل گایلز، مدیر فوتبال برنتفورد اف سی، گفت: “مرکز عملکرد جدید ما، که به نام همکار و دوست سابق ما رابرت روون نامگذاری شده است، شرایط کاری روزانه را برای بازیکنان و کارکنان ما بسیار بهبود بخشیده است. ما ساختمانی می‌خواستیم که بتوانیم امکانات لیگ برتر را برای بازیکنان و کارکنان خود فراهم کنیم.