Baglioni Hotels & Resorts یک هتل هنری در میلان راه اندازی کرد

هنر و طراحی

Casa Baglioni 30 اتاق و سوئیت مهمان را ارائه می دهد که هر کدام توسط معماران میلانی Spagnulo & Partners طراحی شده اند. این فضاها با آثار هنری مهم هنرمندان مشهور ایتالیایی و بین المللی تزیین شده است.

جزئیات طراحی پیچیده شامل نورپردازی طراحی شده توسط Panzeri، کاغذ دیواری توسط Rubelli، پارچه های Dedar و شیرآلات و اتصالات توسط Zucchetti است.

این هتل با فضاهایی که از هنر و دنیای طراحی دهه 1960 میلان الهام گرفته است، فاصله زیادی با بوتیک های لوکس، گالری های هنری، بازارهای عتیقه و کوکتل بارهای شیک دارد.

این هتل همچنین دارای قطعاتی از مجموعه «Cromie domestiche» طراح گالا روتلی، سمفونی از فلزکاری، شیشه های رنگارنگ، و سرامیک های دستی تزئین شده در اشکال ساده و کهن الگویی با رنگ های اصلی و ثانویه زنده است.منبع

همانطور که از نامش پیداست، کاسا باگلیونی – عضو جدید شبکه شریک The Leading Hotels of the World – به عنوان نمادی از برتری مهمان‌نوازی ایتالیایی قرار گرفته است. گیدو پولیتو، مدیر عامل گروه، اظهار داشت: «از آنجایی که به عنوان برندی برای داشتن هتل در شهرهای بزرگ هنری ایتالیا شناخته می‌شوم، بسیار خوشحالم و مفتخرم که به میلان، مقصدی ضروری برای مجموعه ما، بازگشتم.»

Baglioni Hotels & Resorts به طور رسمی جدیدترین هتل میلانی خود را به نام Casa Baglioni افتتاح کرد.