Baglioni Hotels & Resorts یک هتل هنری در میلان راه اندازی کرد

این هتل همچنین دارای قطعاتی از مجموعه «Cromie domestiche» طراح گالا روتلی، سمفونی از فلزکاری، شیشه های رنگارنگ، و سرامیک های دستی تزئین شده در اشکال ساده و کهن الگویی با رنگ های اصلی و ثانویه زنده است.منبع

همانطور که از نامش پیداست، کاسا باگلیونی – عضو جدید شبکه شریک The Leading Hotels of the World – به عنوان نمادی از برتری مهمان‌نوازی ایتالیایی قرار گرفته است. گیدو پولیتو، مدیر عامل گروه، اظهار داشت: «از آنجایی که به عنوان برندی برای داشتن هتل در شهرهای بزرگ هنری ایتالیا شناخته می‌شوم، بسیار خوشحالم و مفتخرم که به میلان، مقصدی ضروری برای مجموعه ما، بازگشتم.»

هنر و طراحی

این هتل با فضاهایی که از هنر و دنیای طراحی دهه 1960 میلان الهام گرفته است، فاصله زیادی با بوتیک های لوکس، گالری های هنری، بازارهای عتیقه و کوکتل بارهای شیک دارد.

Casa Baglioni 30 اتاق و سوئیت مهمان را ارائه می دهد که هر کدام توسط معماران میلانی Spagnulo & Partners طراحی شده اند. این فضاها با آثار هنری مهم هنرمندان مشهور ایتالیایی و بین المللی تزیین شده است.

Baglioni Hotels & Resorts به طور رسمی جدیدترین هتل میلانی خود را به نام Casa Baglioni افتتاح کرد.

جزئیات طراحی پیچیده شامل نورپردازی طراحی شده توسط Panzeri، کاغذ دیواری توسط Rubelli، پارچه های Dedar و شیرآلات و اتصالات توسط Zucchetti است.